Frankfurd RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Frankfurd RPG » Test forum » Alicatii Admin | Model de aplicatie


Alicatii Admin | Model de aplicatie

Posts 1 to 8 of 8

1

Nume real :
Varsta :
Nume in joc :
Cate ore petreceti pe pe server :
Ce va atrage catre aceasta functie :
Poza cu /stats (imgur.com) :
Nivel in joc :
De ce joci pe acest server si nu pe altele :
Sanctiunile primite de la admini :
Descriere personala (minim 10 randuri) :
Alte informatii folositoare pentru staff :

0

2

Nume real : Cosmin
Varsta : 14
Nume in joc : Cosmin
Cate ore petreceti pe pe server : 2-3
Ce va atrage catre aceasta functie : sa ajut lumea
Poza cu /stats (imgur.com) : nu am contu dar o sal fc la deschidere
Nivel in joc :  nu am
De ce joci pe acest server si nu pe altele : sunt fan FrankFrud
Sanctiunile primite de la admini : numica
Descriere personala (minim 10 randuri) : Manumesc cosmin am 14 ani sunt elev sunt bun la suflet il urmarec pe frank care e super
Alte informatii folositoare; sa devin bun

0

3

Nume real : Enciu Cezar
Varsta : Am varsta de 16 ani.
Nume in joc :  Cezar.XL
Cate ore petreceti pe pe server : Petrec pe server in jur de 3-4 ore pe zi.
Ce va atrage catre aceasta functie : Este o functie frumoasa si imi doresc sa devin admin ca sa ajut ownerul si playerii.
Poza cu /stats (imgur.com) : Nu s-a deschis serverul inca.
Nivel in joc : Nu s-a deschis serverul inca.
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Deoarece are un gamemode mai complex, joburi frumoase, factiuni frumoase si un owner amabil si prietenos.
Sanctiunile primite de la admini : Nu am.
Descriere personala (minim 10 randuri) : Sunt un baiat de treaba, prietenos, amabil, modest, cuminte.
Alte informatii folositoare pentru staff : Sal Frankfurd, cf?

0

4

Nume real : Petru Iosep
Varsta :17
Nume in joc : KingTruckers
Cate ore petreceti pe pe server : 3-4 cateodata si 5
Ce va atrage catre aceasta functie : Are staff de treaba, are gamemode fain
Poza cu /stats (imgur.com) : nu s-a deschis serverul :)
Nivel in joc : nu s-a deschis serverul :)
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Deoarece ownerul si ceilalti de la staff sunt de treaba,prietenos si imi o stare de a sta permanent pe acest server
Sanctiunile primite de la admini : Nu am
Descriere personala (minim 10 randuri) : Vorbaret,glumet,prietenos
Alte informatii folositoare pentru staff : Frankfurd daca vezi asta...sa iti traiasca serverul :)

0

5

Nume real : Rares
Varsta : 16
Nume in joc : Rarrees
Cate ore petreceti pe pe server : 3-4 ore
Ce va atrage catre aceasta functie : Ma atrage faptul ca este o functie care ajuta playeri si eu vreau sa ii ajut .
Poza cu /stats (imgur.com) : https://imgur.com/a/NUReA
Nivel in joc : 4 ( dar am multe RP-uri )
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Joc pe acest server deoarece imi place Gamemode-ul si comunitatea.
Sanctiunile primite de la admini : Nici una.
Descriere personala (minim 10 randuri) : Ma numesc Rares am 16 ani . Traiesc in comuna Movila din Judetul Ialomita de langa orasul Fetesti. Joc SA:MP de cativa ani.
Alte informatii folositoare pentru staff : Multumesc pentru atentia acordata.

0

6

Nume real : Denis
Varsta :15
Nume in joc : Silent...
Cate ore petreceti pe pe server : 3-4 ore
Ce va atrage catre aceasta functie : Pe mine ma atrage cel mai mult idea de a ajuta playeri care au nevoie de asa ceva.
Poza cu /stats (imgur.com) :https://imgur.com/a/YdIlz
Nivel in joc : 13
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Joc pe acest server deoarece aici este youtuberul meu preferat Frankfurd.
Sanctiunile primite de la admini : Nici una.
Descriere personala (minim 10 randuri) : Salut,eu sunt Denis dar prieteni imi spun Gogoasa.Am 15 sunt din Braila.Imi place sa joc football si basket.Cel mai mult cand nu am ce face stau pe PC si ma joc SA-MP sau CS:GO.Cand cineva ma suna sa imi zica:Hai sa jucam SA-MP eu le zic ca eu nu joc pe server de Stunt.Joc doar pe RPG.Frankfurd.ro.Imi plac foarte mult catelusi/pisicile deasta am si un caine.(Nu sunt 10 randuri dar acesta sunt eu)
Alte informatii folositoare pentru staff :Nu cred ca ar mai fii ceva sunt toate lucrurile deja spuse.

0

7

Nume real : Maxim Dudai
Varsta :15
Nume in joc : CactusMD
Cate ore petreceti pe pe server : 2/3 Din cauza scolii , Vara petrec undeva 7/8 ore
Ce va atrage catre aceasta functie : Imi place sa ajut oamenii cu ceea ce pot si cu ceea ce imi permit
Poza cu /stats (imgur.com) :
Nivel in joc : 22
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Pentru ca are un GM perfect in mod ul sau ,Si pentru ca imi place mult atmosfera pe acest server
Sanctiunile primite de la admini : Nu am primit nici o sanctiune
Descriere personala (minim 10 randuri) : Ma numesc Maxim,Am varsta de 15 sunt elev in clasa a 9 , Sunt bun la suflet ,Sunt un tip timid care nu prea iubeste sa vorbeasca mult ))...
Alte informatii folositoare pentru staff :O sa fiu de ajutor 100/100 , Si daca voi fi acceptat sper sa fim ca o familie!
Multumesc pentru atentie!

0

8

Nume real : Mihai
Varsta :Am varsta de 15 ani.
Nume in joc : ExtaRPG
Cate ore petreceti pe pe server : 6-7
Ce va atrage catre aceasta functie : Ma atrage staff-ul cum este organizat si vreau sa fiu si eu membru al acestuia.
Poza cu /stats (imgur.com) :https://imgur.com/a/4l3YH
Nivel in joc : 28
De ce joci pe acest server si nu pe altele : Pentru ca imi este prieten si lider FrankFurd si are un gamemode foarte frumos cu capacitatea unui server major.
Sanctiunile primite de la admini : Nu am
Descriere personala (minim 10 randuri) : Eu sunt o fire foarte timida , ma imprietenesc greu cu altii copii. Intotdeauna mi-a placut sa stau intr-un colț cu castile in urechi ascultand melodiile mele preferate. Imi place sa fac innot ,este un sport care te ajuta atat fizic cat si psihic. Mancarea pentru mine este cel mai bun prieten , desii nu ma ingraş deloc. Imi iubesc familia si iubesc orice animal pe care il intalnesc pe strada,mi place sa fac glume sa sa ma simt bine cu alte persoane si eu se simt bine cu mine ...sunt si o persoana mai (nebuna ) daca pot sa zic asta ...si prietenilor mei le place asta ... imi place sa joc football si sa dansez .....
Alte informatii folositoare pentru staff :

0


You are here » Frankfurd RPG » Test forum » Alicatii Admin | Model de aplicatie